Home Oprawki okularowe

W salonie optycznym Expert Medica oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty po bardzo atrakcyjnych cenach. Należy do nich szeroka gama różnego rodzaju opraw okularowych (korekcyjnych i słonecznych), dla dorosłych, młodzieży i dla dzieci.

Oferujemy wysokiej klasy okulary korekcyjne, wykonane z najwyższej jakości materiałów – damskie, męskie, w różnych stylach, kształtach, kolorach i rozmiarach. Posiadamy w ofercie różnego rodzaju oprawy okularowe: metalowe, plastikowe, na żyłkę, patenty itp.

Staramy się, aby nasz asortyment był jak najbardziej urozmaicony, dlatego też w naszym asortymencie znajdziecie Państwo zarówno oprawy modne, odpowiadające aktualnym trendom mody, jak i wzory i modele klasyczne, które są lubiane i popularne od lat. Oferujemy zarówno modne oprawy znanych projektantów oraz propozycje ekonomiczne „na każdą kieszeń”.

Profesjonalnie dobrane oprawy okularowe nie tylko zapewniają komfortowe użytkowanie okularów, ale stanowią istotny element wizerunku. Ich wygląd powinien pasować do typu urody, kształtu twarzy, rozstawu i koloru oczu, koloru włosów, ale także do stylu i charakteru ich właściciela. Okulary mogą wyszczuplać twarz, łagodzić rysy, podkreślać kolor oczu i włosów, a tym samym mogą zarówno podkreślać pozycję zawodową i profesjonalizm, jak i wskazywać na bardziej niekonwencjonalną naturę danej osoby.

W każdym przypadku profesjonalnie dobrana oprawa okularowa zarówno pozwala na bezpieczne i komfortowe użytkowanie okularów oraz podkreśla indywidualny styl noszącej je osoby.

Jesteśmy głęboko przekonani, że wybór opraw okularowych dostępnych w Salonie Optycznym Expert Medica zadowoli nawet najbardziej wymagających i że każdy znajdzie oprawę odpowiednią dla siebie!

Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji, służąc pomocą w wyborze opraw, w zależności od Państwa preferencji. Gwarantujemy atrakcyjne, bardzo konkurencyjne ceny oprawek okularowych i szkieł korekcyjnych!

 

Akcesoria optyczne

Posiadamy w ofercie szeroki wybór różnego rodzaju eleganckich i przydatnych akcesoriów optycznych:

- ściereczki z mikrofazy do czyszczenia soczewek okularowych

- specjalne płyny do pielęgnacji szkieł okularowych mineralnych i organicznych

- szeroki wybór etui i futerałów na okulary

- sznureczki, łańcuszki do okularów

- nakładki polaryzacyjne

- okulary do makijażu

- okulary ochronne dla sportowców

- krople nawilżające

- obturatory

- przyssawki ułatwiające zakładanie soczewek kontaktowych

- płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych

- pojemniki na soczewki kontaktowe

- wszystkie rodzaje soczewek kontaktowych

- … oraz wiele innych produktów*

(*część produktów dostępna jest na indywidualne zamówienie klienta)