Home Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe są to miękkie, niezwykle cienkie soczewki optyczne, które zakładane są bezpośrednio na oko w celu skorygowania wady wzroku.

Soczewki kontaktowe mogą być miękkie lub twarde, mogą zastępować okulary, mogą również podkreślać lub zmieniać barwę oczu.

Dostępne obecnie soczewki kontaktowe są nowoczesną metodą korekcji wad wzroku. Współczesne soczewki kontaktowe są wygodne w noszeniu oraz łatwe w zakładaniu, zdejmowaniu i pielęgnacji.

W celu idealnego i profesjonalnego dobrania soczewek kontaktowych konieczna jest wizyta u lekarza okulisty. Samodzielne wybieranie soczewek nie jest możliwe - dobranie soczewek kontaktowych o odpowiednich parametrach wymaga wykonania specjalistycznych badań obejmujących ocenę ostrości wzroku, wady wzroku (refrakcji oka), ocenę gałki ocznej i powiek oraz wykluczenie zaburzeń, które mogłyby być przeciwwskazaniami do noszenia soczewek kontaktowych. W celu najlepszego dopasowania soczewek kontaktowych do Twoich oczu lekarz okulista wykonuje szereg pomiarów podczas badania okulistycznego, dzięki czemu rozmiar i rodzaj dobranych soczewek kontaktowych będzie odpowiedni do Twoich oczu.

Polecamy - Soczewki kontaktowe MEDIVUE

Soczewki Medivue to produkty najwyższej jakości, których producentem jest firma Cooper Vision. Firma od wielu lat specjalizuje się w produkcji soczewek korygujących nietypowe wady wzroku, jak również w bardzo wysokich mocach. Bez względu na Twój wiek i rodzaj wady wzroku, na pewno znajdziesz dla siebie odpowiednią soczewkę, dzięki której będziesz się cieszyć doskonałą jakością widzenia, zdrowiem i wygodą. Wiemy, że każdy użytkownik jest niepowtarzalny, dlatego proponujemy naszym klientom soczewki światowej klasy zarówno dla typowych, jak i trudnych do skorygowania wad wzroku.

Medivue comfort 1 day – Wygoda odpowiadająca wyzwaniom nowoczesnego stylu życia.
Jednodniowe soczewki Medivue comfort 1 day są wyprodukowane z wykorzystaniem PC Technology™ - z materiału przyciągającego wodę i utrzymującego nawilżenie - dlatego możesz się cieszyć komfortem ich noszenia. Soczewki oferują użytkownikom naturalną biokompatybilność, ponieważ zostały specjalnie zaprojektowane, aby imitować komórki ludzkiego oka.


Medivue Premier – Maksymalna elastyczność i komfort noszenia.
Miesięczne, sferyczne soczewki kontaktowe, wykorzystujące technologię PC. Soczewki posiadają optymalną odporność na odwadnianie, oraz wysoki współczynniki przepuszczalności tlenu przez cały dzień użytkowania.

 

Medivue Premier Toric - Technologia przyszłości dla pacjentów z astygmatyzmem.
Soczewka miesięczne należy do grupy soczewek silikonowo - hydrożelowych, umożliwia korekcję astygmatyzmu. Konstrukcja soczewki zapewnia jej dobrą stabilizację na oku, co wiąże się z uzyskaniem lepszej ostrości wzroku. Szeroki zakres mocy od -10,0 D do +8,0 D oraz moc cylindra do -2,25 D umożliwia skorygowanie prawie każdej wady astygmatyzmu.


Medivue Premier Multifocal - Z daleka czy z bliska, widzisz wszystko.
Miesięczne soczewki wieloogniskowe o konstrukcji silikonowo – hydrożelowe. Balanced Progressive Technology zapewnia doskonałe pole wiszenia we wszystkich odległościach. Uproszczony proces dopasowania, zapewnia łatwe dobranie soczewek z małym dodatkiem i elastyczne dopasowanie dużych dodatków.

Pierwsza, próbna para soczewek z rodziny Medivue

Najwyższy czas, aby zacząć cieszyć się wyjątkowym komfortem noszenia soczewek kontaktowych. Po płatnym, profesjonalnym badaniu i dopasowaniu soczewek specjalista założy próbne, bezpłatne soczewki z rodziny Medivue dla oceny widzenia i komfortu.

Badanie można wykonać w Centrum Medycznym Księży Młyn w Łodzi lub w salonie optycznym Expert Medica w Brzezinach (dane kontaktowe można znaleźć w zakładce kontakt).

Wykorzystaj szansę i zapytaj specjalistę o nowe soczewki kontaktowe Medivue.

 

 

Pamiętaj:

- kupowanie soczewek kontaktowych bez recepty okulistycznej (bez wcześniejszego badania), a także pożyczanie soczewek kontaktowych od innych osób może doprowadzić do poważnych schorzeń oczu!

- nawet jeżeli nie masz wady wzroku, a chcesz nosić soczewki kontaktowe kolorowe (np. na imprezę), muszą one być odpowiednio dopasowane przez lekarza okulistę lub optometrystę.

Twoje oczy są bezcenne – nie ryzykuj!

Na indywidualne zamówienie oferujemy wszystkie rodzaje soczewek kontaktowych*:

- jednodniowe

- dwutygodniowe

- soczewki kolorowe - o fantazyjnych wzorach

- soczewki koloryzujące- zmieniające kolor tęczówki

- sferyczne

- toryczne – korygujące astygmatyzm

- z czarną źrenicą

(*część produktów dostępna jest na indywidualne zamówienie klienta)